Ana Sayfa İletişimAna Menü
Tezgah & Evye
Tezgah & Evye
Tezgah & Evye / Samsung / Staron ÖzellikleriResimlerin büyük hallerini görmek için üzerini tıklayınız..

Ürün Açıklaması

Staron Un Üstün Özellikleri ;


Dekoratif ve Yaratıçılığa Açık
Staron® zengin renk ve doku seçeneğine sahiptir. Derzsiz birleşimleri ve ısıyla şekillendirilebilmesi ile tasarımcılara sonsuz özgürlük sağlar. Ayrıca ahşap, metal, seramik gibi diğer malzemelerle uyum sağlayarak yaşanılan mekanlara değer katar

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı
Staron® darbe, termal şok ve kimyasallara karşı dirençlidir. Homojen yapısı nedeniyle delamine olmaz. Üzerinde oluşabilecek ağır leke, çizik ve diğer izler zımpara işlemi ile kolayca giderilir.

Hijyeniktir
Staron® gözeneksiz yüzeyi ve derzsiz birleşimleri sayesinde son derece kolay temizlenir. Mikrop ve bakteri oluşumuna izin vermez.

Yanmaz
Staron® A sınıfı yanmazlık derecesine sahiptir. Alev almaz. Üzerinde sigara veya mum unutulması sorun yaratmaz.

Çevre Dostu
Birleşimindeki akrilik ve doğal mineraller çevre dostudur. Hiçbir şekilde sağlığa zararlı olmadığı gibi bileşimindeki mineral ve reçineler sağlık alanında kullanılmaktadır.

Kolay İşlenir
Staron® standart ahşap işleme makinaları ile işlenir. Isıyla şekillendirilebilir. Ek yeri belli olmaz. Radius süpürgelik ve sınırsız alın profil detayları uygulanabilir.

Staron İle Diğerleri


Laminat
Ahşap üzerine ince tabaka olarak kaplanarak uygulanır renk ve doku homojen değildir. İnce ve pürüzlü yüzey darbelere dayanıklı değildir. Tamir edilemez değişmesi gerekir. Su ve nemden etkilenir delamine olur. Ucuzdur ancak kısa ömürlüdür. Belirgin ek yerleri pislik oluşumuna imkan verir. Yanar.

Polyester Esaslı Ürünler
İşlenebilmesi güç ve ağır olduğundan tasarım ve uygulamalarda sınırlamaları vardır. Termal şoklar çatlaklara neden olabilir. Kolaylıkla tamir edilemez. Yanabilir.
Sararma yapabilir. Uzun ömürlü değildir. Isıyla şekillendirilemez.


Doğal Taşlar
Gözenekli ve bakteri oluşumuna imkan veren bir yüzeye sahiptir. Ek yerleri belirgindir ve pislik tutabilen dolgular uygulanır. Yüzey çiziklerinin giderilmesi imkansızdır. Yüzeyi soğuktur. Termal şoklar çatlaklara neden olabilir. Mutfak asitlerinden etkilenir. Son derece ağır ve işlemesi güçtür.

STARON BU DEZ AVANTAJLARIN HİÇBİRİNE SAHİP DEĞİLDİR.

 

< < : Önceki Ürün

Vitrin Ürünlerimiz
 
Eviye  
 

 
Eviye  
 

 
Eviye  
 

 
Tezgah Renkleri  
 

 
Eviye  
 

 
Tezgah Renkleri  
 

Ziyaretçi Sayısı
Şu An Sitede: 3
Bugün : 4
Dün : 67
Bu Ay : 997
2011 © kariyerictasarim.com - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
220813 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre